Aplikacja mobilna 'ap.mobilna'

app mobilna.png
For english version click here.

ap.mobilna to rozwiązanie które ma ułatwić  społeczności ALK dostęp do wybranych informacji oraz funkcjonowanie na kampusie. Dedykowana jest przede wszystkim studentom i pracownikom naukowo-dydaktycznym. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim opisem dostępnych funkcjonalności. Aplikacja jest cały czas rozwijana i z czasem będzie dostępnych coraz więcej nowych funkcji, a obecnie działające będą udoskonalane.

Dostawcą rozwiązania jest PCG Academia

ap.mobilna dla wszystkich użytkowników:

W pierwszym kroku po uruchomieniu aplikacji użytkownik jest proszony o wybór uczelni.

Ustawienia image.png do tej sekcji można dostać się używając ikony koła zębatego w lewym górnym rogu.

Mój Profil to szczegóły na temat użytkownika, adres email, telefon, w przypadku studentów numer albumu, w przypadku wykładowców katedra do której jest przypisany. Zmian w zakresie danych kontaktowych można dokonać logując się do Wirtualnej Uczelni w wersji przeglądarkowej.

Ustawienia dostępu Student ma możliwość włączenia lub wyłączenia funkcji związanych z dostępnością: wersja z wysokim kontrastem i większa czcionka

Zmiana roli jeśli użytkownik ma więcej niż jedną rolę w systemie (student, dydaktyk), może przełączać się pomiędzy nimi. Przy aktywnej roli pojawia się symbol zaznaczenia, a jej nazwa wyświetla się na belce „Rola” na głównym ekranie ustawień.

W części Język można wybrać język aplikacji, obecnie dostępne języki to polski i angielski.

Aby zapoznać się z funkcjonalnościami ap.mobilna dla studentów kliknij tutaj.

Aby zapoznać się z funkcjonalnościami ap.mobilna dla wykładowców kliknij tutaj.

Wszelkie zgłoszenia na temat działania aplikacji prosimy kierować na adres [email protected]