Co to jest egzamin Linguaskill?

Linguaskill jest szybkim i wygodnym testem online, który sprawdza poziom języka angielskiego. Testuje on wszystkie cztery sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie.

W ALK wymagamy, aby studenci obowiązkowo zdawali tylko moduł czytanie i słuchanie. Pozostałe dwa moduły są opcjonalne.

Linguaskill oferuje pełny obraz Twoich umiejętności językowych, z szybkim i dokładnym testowaniem wszystkich czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, pisania i mówienia.
Linguaskill jest dostępny w dwóch wariantach: ogólnym i biznesowym.
Linguaskill General - testuje język używany w codziennym życiu, dzięki czemu idealnie nadaje się na przyjęcie na studia lub ich zakończenie. Tematyka testu obejmuje naukę i pracę, tworzenie planów na przyszłość, podróże i technologie.
Linguaskill Business - testuje język angielski używany w środowisku biznesowym i korporacyjnym. Tematy testów obejmują kupno i sprzedaż produktów lub usług, biuro, podróże służbowe i zasoby ludzkie.

W ALK wymagamy, aby studenci obowiązkowo zdawali tylko moduł czytanie i słuchanie Linguaskill Business. Pozostałe dwa moduły są opcjonalne.

Do egzaminu mogą przystąpić zarówno studenci ALK, jak i osoby niebędące studentami Akademii.

Test Linguaskill w ALK przeprowadzany jest za pośrednictwem Linguaskill Agent – centrum egzaminacyjne Lang LTC.

Więcej informacji o egzaminie na stronie: https://egzaminy-cambridge.pl/linguaskill/

Informacje dotyczące rejestracji na najbliższy termin egzaminu znajdą Państwo tutaj