Co zrobić jeśli chcę wznowić studia?

Osoba, która została skreślona z listy studentów Uczelni, może wystąpić do Rektora o zgodę na wznowienie studiów. W tym celu należy złożyć podanie o wznowienie studiów  <wzór - pobierz >
- osobiście w dziekanacie;
- wysyłając pocztą tradycyjną na adres Uczelni.

Biorąc pod uwagę uzyskane wcześniej zaliczenia w ramach realizowanego toku studiów, Rektor podejmuje decyzję w sprawie warunków wznowienia studiów (w tym rok studiów, na który przyjmie osobę wnioskującą o wznowienie studiów oraz przedmioty do realizacji i opłaty).
W uzasadnionych przypadkach Rektor ustala Indywidualną Organizację Studiów (IOS), określającą w szczególności różnice programowe wynikające z programu studiów obowiązującego w roku akademickim, na który student został ponownie przyjęty oraz określa termin ich zaliczenia.