Czym jest Indywidulana Organizacja Studiów (IOS)?

IOS polega na ustaleniu indywidualnych zasad wywiązywania się z obowiązków studenckich wynikających z programu studiów i organizacji roku akademickiego, w tym terminów przystąpienia do egzaminów i zaliczeń.

Do obowiązków studenta należy m. in. uczestniczenie w zajęciach dydaktycznych i organizacyjnych. W przypadku realizowania przedmiotów w ramach powtarzania przedmiotu lub różnic programowych i wystąpienia konfliktu terminu tych zajęć z bieżącym planem zajęć, student powinien wystąpić z podaniem o przyznanie Indywidualnej Organizacji Studiów (IOS) <
pobierz plik >

Po uzyskaniu IOS student niezwłocznie uzgadnia warunki realizacji i zaliczenia zajęć z osobą prowadzącą zajęcia, w tym zasady uczestnictwa w zajęciach.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Dziekanat KIBS Klik

Dziekanat Prawa Klik