Dostęp do "Financial Times"

Każdy student Akademii Leona Koźmińskiego otrzymuje bezpłatny dostęp do treści premium „Financial Times”.

Dziennik „Financial Times” to rzetelne i sprawdzone źródło informacji o globalnym biznesie, finansach międzynarodowych oraz wydarzeniach politycznych i gospodarczych. Tworzy je ponad 600 dziennikarzy
z 50 krajów na całym świecie.
„Financial Times” czytany jest codziennie przez ponad 2 miliony czytelników.

• 60% z nich to kadra menedżerska
  • 49% to członkowie zarządów międzynarodowych korporacji
  • 77% odbywa międzynarodową podróż służbową
  • 15% to milionerzy