Druk wniosku o stypendium socjalne oraz druki załączników.

Wnioski o stypendium socjalne na rok akad. 2024/25 NIE BĘDĄ wypełniane w e-wnioskach. Wniosek należy wydrukować, podpisać  i złożyć w  Biurze ds. Stypendiów i Studentów Niepełnosprawnych.
  1. wniosek o stypendium socjalne (czyli zał.1 do "Regulaminu świadczeń dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego na rok akad. 2024/25") - pobierz plik .
  2. zał.2 do Regulaminu, czyli oświadczenie studenta o dochodach (lub ich braku) każdego pełnoletniego członka rodziny (o dochodach z 2023 r. oraz o dochodach uzyskanych po 2023 r.); student składa tyle oświadczeń ilu jest pełnoletnich członków rodziny; składa oświadczenie także na temat niepełnoletniego członka rodziny, jeśli miał/ma jakieś dochody (w tym składa oświadczenie o swoich dochodach) - pobierz plik.
  3. zał. 3 do Regulaminu, czyli oświadczenie studenta, który nie prowadzi wspólnego gospodarstwa domowego z żadnym z rodziców i spełnia warunki pozwalające mu nie  uwzględniać we wniosku dochodów rodziców i rodzeństwa - pobierz plik.
  4. wzór dowolnego, dodatkowego oświadczenia - (oświadczenie jest potrzebne tylko jeśli student chce o czymś dodatkowo powiadomić komisję) - pobierz plik
  5. wzór oświadczenia wyjaśniającego z czego utrzymuje się rodzina studenta (dotyczy wszystkich studentów z dochodem poniżej 600 zł miesięcznie na osobę w rodzinie, którzy nie dołączyli do wniosku zaświadczenia z ośrodka pomocy społecznej o korzystaniu ze świadczeń z pomocy społecznej - więcej szczegółów tutaj) - pobierz plik.
Regulamin świadczeń dla studentów ALK w roku akademickim 2024/2025 - znajdziesz tutaj.

Studenci z niepełnosprawnością, którzy potrzebują pomocy przy wypełnianiu wniosku lub dostępu do druku dostosowanego (np. powiększona czcionka) – proszeni są o zgłoszenie tego na adres [email protected]