Egzamin Językowy IELTS

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy na świecie test języka angielskiego.

IELTS otwiera drzwi – pomoże Ci żyć, studiować i pracować na całym świecie. Jest to jedyny test oceniający znajomość języka angielskiego uznawany przez władze imigracyjne wszystkich krajów, które wymagają tego rodzaju dyplomu.

IELTS został stworzony, by pomóc Ci w posługiwaniu się angielskim w Twoim nowym życiu za granicą. W czasie krótszym niż trzy godziny, oceni wszystkie Twoje kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie.

IELTS jest testem języka angielskiego o najszerszej uznawalności. Możesz mieć pewność, że test IELTS zapewnia uczciwą i spójną ocenę Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, ponieważ został stworzony przez ekspertów językowych i zdobył zaufanie instytucji na całym świecie.

Pierwsza sesja egzaminu IELTS w naszej szkole odbędzie się już 17 lutego.

Daty kolejnych sesji na terenie ALK:
  • 27 kwietnia
  • 08 czerwca
Liczba miejsc ograniczona.
Egzamin w formie papierowej.
Wyniki będą dostępne już po 2 tygodniach.

Link do zapisów. Wybierz właściwą sesję ! :) https://lang.com.pl/ielts-na-akademii-kozminskiego/

Jeśli planujesz przystąpić do egzaminu w kwietniu, czerwcu lub podczas kolejnych sesji w naszej szkole, zachęcamy do zapisania się na nasz kurs przygotowawczy.

Zapisy i dodatkowe informacje są dostępne pod adresem [email protected] lub telefonicznie 22 519 22 21, 22 519 20 21