Firmy partnerskie

1. Centrum Medyczne Mavit
10% zniżki na standardowe zabiegi laserowej korekcji wad wzroku oraz
15% zniżki na zindywidualizowane zabiegi laserowej korekcji wad wzroku
Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.
okulistyczny ośrodek diagnostyczno-zabiegowy
ul. Podleśna 61

www.mavit.pl
Centrum Medyczne MAVIT od 17 lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu u dzieci i dorosłych. Obecnie przyjmuje Pacjentów w trzech nowoczesnych ośrodkach w Warszawie i Katowicach.
Szpital CM MAVIT w Warszawie jest jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków chirurgii refrakcyjnej w Polsce. Placówkę tworzy zespół wybitnych specjalistów chorób oczu.

2. DOBREWINA.PL
10% od cen „klubowych” na wina, nie łączy się z innymi promocjami
Kod jaki należy wpisać podczas składania zamówienia to: ALK2018
dobrewina.pl
Dobre Wina Sp. Z o.o.
ul. Wyczółki 46, 02-820 Warszawa

tel. 664-159-023
www.dobrewina.pl
- dobrewina.pl z przyjemnością obsługuje klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz firm.- W Warszawie i okolice mamy 7 sklepów i zapraszamy do składania zamówień online www.dobrewina.pl
- Nasze bogate doświadczenie w zakresie selekcjonowania i konfekcjonowania pozwala nam sprostać oczekiwaniom każdego klienta.
- Aktualnie proponujemy około 300 sprawdzonych win i alkoholi z całego świata oraz ciekawe rozwiązania opakowań a także szeroki wachlarz zestawów prezentowych, z delikatesami i logiem według życzeńNasze dewiza to
Cała przyjemność po Twojej stronie.

3. EL-MAX oświetlenia
15% rabat na oświetlenie, lampy, materiały elektryczne i osprzęt elektryczny
EL-MAX Sp. z o.o.- SALON OŚWIETLENIA
ul. Bartycka 24/26; Warszawa

www.elmax.pl

4.Instytut oka
10% zniżki konsultacje okulistyczne, optometryczne i badania diagnostyczne (z wyłączeniem pakietów badań i kwalifikacji do zabiegów)
Instytut Oka
Al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

22 307 77 99, 512 448 075
www.instytutoka.pl
Instytut Oka to nowoczesna klinika okulistyczna zlokalizowana w Warszawie. Dysponujemy najnowocześniejszym na rynku sprzętem diagnostycznym i terapeutycznym, który w rękach doświadczonych lekarzy okulistów należących do naszego zespołu pozwala na wczesną i precyzyjną diagnostykę oraz skuteczne leczenie chorób oczu i wad wzroku u dorosłych i dzieci.

5. Mobile Medical Services
10% zniżki na pakiety 5 lub 10 zabiegów rehabilitacji niemowląt metodą NDT-BOBATH z dojazdem do domu pacjenta w cenie zabiegu
Mobile Medical Services sp. z o.o
TEL : (umawianie wizyt, informacje) : 544 440 000
Adres e-mail: kontakt(at)mobilemed.pl  (umawianie wizyt, informacje).
Adres strony internetowej: www.corporate-wellness.pl (informacje, zamawianie wizyt – zostaw nr tel. oddzwonimy do Ciebie).
Usługa dla Klienta indywidualnego na terenie Warszawy i Poznania (w promieniu do 10 km). Certyfikowany fizjoterapeuta/ka z uprawnieniami do rehabilitacji niemowląt dojeżdża wraz niezbędnym sprzętem i wykonuje zabieg w miejscu wskazanym przez Klienta.

6. „OPTUS” Zakład optyki okularowej
20% zniżki na okulary korekcyjne
Badanie wzroku – GRATIS
"Optus" ZAKŁAD OPTYKI OKULAROWEJ
 ul. Koszykowa 34/50; Warszawa

tel. (0-22) 6214595
www.optus.com.pl

7. Angra
15% zniżki na płytki ceramiczne z kreacji TUBĄDZIN MACIEJ ZIEŃ i farby legendarnej marki BENJAMIN MOORE
ANGRA
P.I.W. ANGRA Sp. Z o.o.
05-400 Otwock
ul. Rzemieślnicza 3
www.angra.com.pl
email: angra(at)angra.com.pl
 tel.  502 532 506
Firma handlowa
Branża: wystrój i wykończenie wnętrz.
Oferta: płytki ceramiczne, farby, chemia budowlana, sanitariaty, armatura

Kontakt: Klaudia Krasuska [email protected]