Kiedy odbywają się zajęcia?

Terminarz organizacji roku akademickiego ogłaszany jest na stronach internetowych Uczelni w terminie do 10 kwietnia roku poprzedzającego kolejny rok akademicki - organizacja roku akademickiego

Rok akademicki trwa od 1 października do 30 września roku następnego i dzieli się na dwa semestry: zimowy i letni. Semestr zimowy trwa do końca lutego, zaś semestr letni do końca września, z tym, że terminarz organizacji roku akademickiego może odmiennie regulować termin zakończenia sesji poprawkowej oraz rozpoczęcia semestru (przy czym zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się nie wcześniej niż 14 dni przed terminem rozpoczęcia roku akademickiego i kończą się nie później niż dnia 15 lipca)

Plany zajęć ogłaszane są w Wirtualnej Uczelni nie później niż na tydzień przed rozpoczęciem semestru.