LinkedIn Learning - najczęściej zadawane pytania

Czy każdy student może skorzystać z platformy?
Tak, każda osoba w okresie studiów, która ma dostęp do maila uczelnianego. Dostęp jest bezpłatny i nielimitowany.

Jak zalogować się do LinkedIn Learning?
Dostałeś maila z linkiem aktywacyjnym. Wystarczy, że klikniesz w niego, zalogujesz się do konta LinkedIn i w ten sposób aktywujesz dostęp do platformy.

Nie wiem jak posługiwać się platformą. Potrzebuję pomocy.
W tym celu napisz maila do naszego Zespołu i zaprosimy Cię na indywidualne konsultacje. Mail: [email protected]

Nie mam profilu na LinkedIn, czy mogę korzystać z dostępu do kursów?
Aby korzystać z LinkedIn Learning nie trzeba posiadać profilu w serwisie LinkedIn. Wystarczy, że zalogujesz się do platformy używając uczelnianych danych.

Użytkowanie aplikacji mobilnej
LinkedIn Learning dostępny jest w wersji mobilnej. Zaloguj się podając swoje dane z konta uczelnianego. Możesz również ściągać kursy do trybu offline.

Jak zdobyć certyfikat za kurs i udostępnić go na swoim profilu?
W panelu „Saved” możesz zobaczyć historię ukończonych kursów i ściągnąć wybrany certyfikat na swój komputer a następnie umieścić na swoim profilu LinkedIn.