Międzynarodowy konkurs – Brandstorm

Drodzy studenci,

zachęcamy Was do udziału w  międzynarodowym konkursie – Brandstorm. Jest to konkurs organizowany przez L’oreal, który od 1992 roku przyciąga studentów interesujących się tematyką marketingu, e-biznesu i innowacji.

Brandstorm to wyjątkowa szansa na rozwój umiejętności prezentacji oraz negocjacji poprzez pracę grupową nad prawdziwym case’em biznesowym. Udział w Brandstorm to także okazja do zbudowania sieci kontaktów wśród studentów z całego świata oraz ekspertów L’oreal. Nagrodą główną jest 3 miesięczny staż w Station F (największym na świecie campusie dla start-upów w Paryżu).

Dzięki udziałowi w Brandstormu każdego roku wielu studentów rozpoczyna współpracę z firmą i kontynuuje ją podczas staży i programów rozwojowych. To świetny sposób na to aby poznać kulturę organizacyjną L’Oreal, porozmawiać z ekspertami i rekruterami.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej
www.brandstorm.loreal.com.

Zasady konkursu –