O Fundacji

Fundacja Koźmińskich powstała 12 sierpnia 2004 roku i jest wyrazem zaangażowania całej społeczności Akademii Leona Koźmińskiego. Misją Fundacji jest aktywne wspieranie postaw przedsiębiorczych, troska o zachowanie spuścizny rodu Koźmińskich oraz realizacja szerokich celów społecznych.

W swoich działaniach Fundacja skupia się na kilku obszarach, pozwalających realizować jej misję.

• Wspieramy stypendiami uzdolnionych studentów Akademii. Dzięki darczyńcom oraz partnerom korporacyjnym już ponad 400 młodych ludzi otrzymało stypendia, pozwalające im zrealizować marzenia o zdobywaniu wiedzy i rozwoju.
  • Realizujemy akcje pomocy humanitarnej – w tym doraźnej pomocy dla pracowników, absolwentów oraz studentów dotkniętych zdarzeniami losowymi.
  • Skupiamy się na zachowaniu dorobku intelektualnego i materialnego rodziny Koźmińskich.

W każdej chwili mogą Państwo dołączyć do wyjątkowego grona osób, firm i instytucji, wspierających Fundację. W myśl przyświecającej nam idei – Razem budujemy przyszłość!

WESPRZYJ FUNDACJĘ