O co chodzi z zajęciami do wyboru?

Przedmioty do wyboru, to przedmioty, które jak sama nazwa wskazuje dają studentowi możliwość wybrania poszczególnych kursów do realizacji z konkretnej puli zajęć. Przedmioty do wyboru mogą występować na różnych semestrach w zależności od programu i kierunku studiów. Przedmioty do wyboru są wybierane przez studentów w trybie online. Wybór odbywa się w 2 turach (na kierunku prawo w 1 turze).  Wiadomość o wyborze, terminach i propozycji zajęć do wyboru jest wysyłana do studentów na adres uczelniany.
W programach studiów, które mają t.z. mobility window (studia licencjackie, kierunek zarządzanie realizowane w języku angielskim, studia licencjackie, kierunek Finanse i rachunkowość realizowane w języku angielskim oraz studia magisterskie, kierunek Finanse i rachunkowość realizowane w języku angielskim)  przedmioty do wyboru dają studentowi większą swobodę w wykorzystaniu możliwości jaką jest wyjazd na wymianę międzynarodową. Przedmioty do wybory skutecznie minimalizują ewentualne różnice programowe związane z realizacją części studiów w uczeni partnerskiej.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Dziekanat KIBS Klik

Dziekanat Prawa Klik