Rekrutacja pracowników na stanowiska niebędące nauczycielami akademickimi (administracyjne)

Dołączając do Zespołu pracowników Akademii Leona Koźmińskiego zyskujesz pracę w jednej z najlepszych Uczelni biznesowych w Europie i możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia.

Stając się pracownikiem Akademii Leona Koźmińskiego zyskujesz:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- możliwość podnoszenia swoich kompetencji i rozwoju zawodowego,
- uczestnictwo w szkolenia i kursach językowych,
- możliwość uzyskania rabatu na naukę w ALK,
- możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych przez Uczelnię,
- świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
- bezpłatną opiekę medyczną,
- zajęcia sportowe na Uczelni,
- możliwość przystąpienia do programu Multisport.

Zachęcamy do zapoznawania się z naszymi ofertami pracy na stronie internetowej Akademii Leona Koźmińskiego i przesyłania swoich aplikacji.

Jak prawidłowo złożyć aplikację:

Przygotuj dokumenty opisane w treści ogłoszenia i prześlij w wyznaczonym terminie.

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną

Jeśli w ogłoszeniu nie wskazano inaczej, zgłoszenie prześlij na adres mailowy:
podając w tytule wiadomości numer referencyjny ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

W przypadku pytań dotyczących procesu rekrutacji prosimy o kontakt na adres: