Warsztaty PwC

Firma PwC zaprasza na cykl warsztatów "PwC TalentLab - Audyt w praktyce"

Dlaczego audyt jest w obecnych czasach - nieustannych zmian i niepewności - jeszcze ważniejszy? Jaki wpływ na budowanie zaufania na rynku kapitałowym mają audytorzy? Jak nowe technologie wpływają na pracę w audycie i jak będzie zmieniała się ta profesja w kolejnych latach?

Na te i podobne pytania będą odpowiadali przedstawiciele działu audytu w PwC w trakcie trzech kolejnych spotkań. Dowiecie się, jak wygląda typowy dzień audytora (i dlaczego każdy jest inny), jak przebiega samo badanie sprawozdań finansowych, a także poznacie podstawowe techniki wykorzystywane przez nas w codziennej pracy oraz rozwiązania technologiczne, z których korzystamy.

Przekonacie się, że audyt w PwC to miejsce w sam raz na rozpoczęcie kariery zawodowej, poznacie potencjalne dalsze ścieżki kariery oraz usłyszycie o możliwościach, jakie otwierają się przed Wami dzięki karierze w audycie PwC. Jesteście ciekawi? Zapraszamy!

Co więcej, w trakcie ostatniego spotkania będziecie mieli możliwość przystąpienia do testu, który w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku zostanie zaliczony jako pierwszy etap procesu rekrutacyjnego do PwC!

Terminy warsztatów:

19.11 godz. 15:30
26.11 godz. 15:30
03.12 godz. 15:30

Tematy jakie zostaną poruszone na warsztatach:
  • Co to jest audyt... i po co jest audyt?
  • Dzień z życia audytora.
  • Przykłady procedur audytowych.
  • Sprawozdawczość, a szacunki Zarządu.
  • Czy życie kończy się na audycie?
  • Przykłady fraudów.
  • Na tropie zbrodni.

Jeśli jesteś studentem co najmniej drugiego roku i interesujesz się tą tematyką, nie czekaj! Do udziału zapraszamy studentów wszystkich kierunków.

Zapisz się już dziś korzystając z poniższego formularza:
PwC TalentLab - Zapisy