Zaświadczenie do banku z uczelni

Studenci starający się o kredyt muszą dostarczyć bankowi wraz z innymi dokumentami zaświadczenie potwierdzające, że wnioskodawca jest studentem, doktorantem albo dokument potwierdzający udział w rekrutacji na studia albo do szkoły doktorskiej.

Zaświadczenie do banku wystawione zostaje w Biurze ds. Stypendiów i Studentów Niepełnosprawnych (BdsSiSN) - pok. A-8; zaświadczenie podpisane musi zostać przez osobę upoważnioną przez Rektora.
Podstawą wydania zaświadczenia jest potwierdzenie przez pracownika właściwego dziekanatu  statusu studenta. Student powinien najpierw uzyskać potwierdzenie danych na zaświadczeniu w dziekanacie.  Z zaświadczeniem z dziekanatu student powinien udać się do Biura ds. Stypendiów i Studentów Niepełnosprawnych po zaświadczenie do banku.

Dokument potwierdzający udział w rekrutacji na studia albo do szkoły doktorskiej – wystawiany jest w rekrutacji.

DROGA MAILOWA
Możliwe jest przesłanie do Biura ds. Stypendiów i Studentów Niepełnosprawnych (BdsSiSN) drogą mailową (
[email protected])  prośby o wydanie zaświadczenia. W mailu należy podać imię, nazwisko, nr albumu, kierunek studiów, poziom studiów (I st./II st./jednolite magisterskie).
Zaświadczenie zostanie przygotowane na podstawie takiego zgłoszenia, potwierdzone w dziekanacie, a student zostanie drogą mailową powiadomiony o terminie odbioru zaświadczenia w BdsSiSN.