ap.mobilna dla studentów

app mobilna.png

For english version click here

Moje studia Kliknięcie i przytrzymanie dłużej ikony “Moje studia” w menu głównym powoduje wyświetlenie panelu do przechodzenia pomiędzy kierunkami studiów. Jest to funkcjonalność aktywna tylko dla studentów studiujących na więcej niż jednym kierunku.

Ponadto użytkownik wchodząc w sekcję może wyświetlać informacje z toku studiów dostępnych również tradycyjnie w Wirtualnej Uczelni:

Plan zajęć i jego szczegóły aktualizowane w czasie rzeczywistym. Dla przyszłych zajęć można ustawić przypomnienie. Dotknięcie pola z nazwą zajęć powoduje otwarcie szczegółów przedmiotu jako pop-up na cały ekran. Jego zamknięcie możliwe jest poprzez przeciągnięcie w dół jednym palcem lub kliknięcie w krzyżyk w górnym, prawym rogu.

Oceny z bieżącego i poprzednich semestrów. Kafelek prezentuje oceny końcowe z przedmiotów jak i cząstkowe. Warunkiem wyświetlenia ocen jest ich wpisanie w systemie dziekanatowym ALK. Oceny końcowe i cząstkowe z jednego przedmiotu są zagregowane pod zwijanymi belkami. Kilka przedmiotów może być rozwiniętych jednocześnie.

Egzaminy kafelek  w trakcie sesji egzaminacyjnej wyświetla listę egzaminów– „Nadchodzące zaliczenia” i „Minione zaliczenia”. Pierwsza z nich prezentuje jakie egzaminy czekają studenta w sesji. Aplikacja wyświetla najbliższe egzaminy najwyżej na liście. Na podstawie wystawionych ocen wyświetla pasek postępu na górze ekranu (postęp zaliczeń). Kafelek jest widoczny cały czas.

Stypendia- jest podzielony na dwie części – „Wnioski o stypendia” oraz „Przyznane stypendia”. W widoku szczegółów zawarte jest uzasadnienie decyzji umieszczone przez osobę odpowiedzialną za rozpatrzenie wniosku. Wszystkie informacje o każdym ze stypendiów zagregowane są pod rozwijaną belką z nazwą tego stypendium. Na zakładce „Wnioski o stypendia” student widzi jakie złożył wnioski. Kafelek jest widoczny dla wszystkich użytkowników aplikacji.

Płatności podzielone są na dwie części „Twoje należności” oraz „Twoje wpłaty”. Twoje należności wyświetlają dane i szczegóły finansowe tj. aktualne saldo, należność oraz odsetki a także numer rachunku oraz rozłożenie płatności na raty w poszczególnych semestrach. W części Twoje wpłaty widoczne są szczegóły dokonanych płatności tj. kwota i data księgowania.

Moi wykładowcy prezentuje listę wykładowców prowadzących zajęcia, w których uczestniczy student, w bieżącym  semestrze. Zapewnia również podgląd listy wykładowców z poprzednich semestrów. Z tego miejsca użytkownik może sprawdzić kiedy dany wykładowca ma konsultacje, wysłać wiadomość do wybranego wykładowcy, używając programu poczty z urządzenia mobilnego.

W sekcji Uczelnia użytkownik ma dostęp do informacji na temat Akademii Leona Koźmińskiego, sekcja ta jest dostępna bez konieczności logowania się do aplikacji.

Kafelek O Uczelni prezentuje użytkownikowi ALK, historię, akredytacje, certyfikaty rankingi, informacje o kampusie i wiele innych ciekawych informacji.

Kafelek Pracownicy  pozwala na wyszukanie poprzez wpisanie imienia i nazwiska pracownika ALK. podzielony jest na dwie części Wykładowcy i Pracownicy administracyjni.

Kafelek Rekrutacja w tym miejscu użytkownik może wypełnić formularz zgłoszeniowy online na wybrane studia, kurs lub szkolenie.

Kafelek Kierunki prezentuje ofertę edukacyjną Akademii Leona Koźmińskiego.

Kontakt zapewnia informacje na temat danych kontaktowych do poszczególnych jednostek organizacyjnych dla studentów, wykładowców, kandydatów na studia, absolwentów, osób zainteresowanych współpracą z Akademią Leona Koźmińskiego.

Kafelek Organizacja roku akademickiego wyświetla harmonogram roku akademickiego, przerwy świąteczne, terminy sesji egzaminacyjnych dla poszczególnych grup kierunków studiów oraz poziomów i rodzajów

Sekcja Aktualności prezentuje newsy i wydarzenia z życia Akademii Leona Koźmińskiego.

Sekcja Wiadomości pozwala wyświetlić wiadomości i ogłoszenia wysyłane do użytkownika przy użyciu systemu Wirtualna Uczelnia. Wiadomości istotne z punktu widzenia użytkownika można oznaczyć jako Ulubione.